Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Grëco
2011-01-24 17:53:52

Szkoda że tak mało głosów było, kto wie jak by się głosowanie potoczyło, no nic set na półfinał już wstawiłem.

Jackob Rocksonn
2011-01-24 00:46:53

Gratuluje Greco

blackmagic
2011-01-23 21:55:25

Wynik pojedynku Jackob Rocksonn (3-4) Greco, czyli kolejnym półfinalistą zostaje Greco, gratulację!!

baxter
2011-01-14 14:34:03

Greco
Po tym co grałeś wcześniej ten set to wielkie zaskoczenia dla mnie. Jest trochę mało spójnie gatunkowo i trochę mieszasz utwory deepowe z typowo parkietowymi, ale to zapewne temu, że nie masz takie przeglądu materiału jak w trance. Zastanawia mnie właśnie jak dobierałes utwory, czy ktoś Ci polecił, czy sam siedziałeś i szukałeś, czy wziąłeś z czołówki beatportu kilka kawałków i zagrałeś (w sumie to tak trochę wygląda ). Ale że Audio Injection u kogoś z grających trance usłyszę to się nie spodziewałem. Technicznie nie jest idealnie, ale dało się przeżyć

Ogólnie cały set to jedno wielkie plumkanie z podobnymi melodiami, jedyny utwór który kojarze do Dj Eco i chyba jedyny co się wyróżnił. Do tego utwory z wokalami straszne, zwłaszcza ten z 27 minuty. Piszesz, że byłeś zajęty i to pewnie przez to nie mogłeś przygotować czegoś lepszego na ćwierćfinał. Technicznie ok.

Oczywiście, że liczy się repertuar poza techniką. Trochę śmieszne jest trzymanie się tylko techniki w tym konkursie, raz patrząc na jego wielkość, dwa na to że jest internetowy. Co z tego, że set będzie perfekcyjnie zgrany jak nie będzie się go dało wysłuchać. Teraz w ćwierćfinałach trzeba pokazać pazur, pozaskakiwać oceniających. Jeżeli nie ma konia za koniem i set jest zdatny do posłuchania, a drugi set nie ma nic odkrywczego wręcz jest nijaki to nie rozumiem czemu mam wybrać ten drugi. Nie podchodźmy do zabawy za poważnie.

Głos: Greco

Paua
2011-01-08 19:10:59

@Jacob: jak już MOŻE zauważyłeś w komentarzach z poprzednich etapów mistrzostw o technice nic nie pisałem bo było już wszystko napisane, tak samo w tym przypadku.

Co do tego, że set jest nudny to po prostu nigdy nie trawiłem upliftingu i prawie każdy utwór tego typu jest jak dla mnie nudny nie mówiąc już o setach, nawet minimal dla mnie jest ciekawszy niż obecny uplifting.

end

Pedro Rivera
2011-01-08 15:23:31

Jackob Rocksonn napisał:

chyba bardziej liczy sie technika ?
Peace

Liczy się zarówno technika jak i muzyka ...

2011-01-08 15:18:49

Nir napisał:

Kuba, nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki.

O to sie nie bój , tylko nie wierze w to że każda nuta jest taka nudna , nikt tak nie napisał , jeżeli ktoś nie słucha teraźniejszego trance'u , tylko zamknął sie w pewnym etapie to tak bedzie pisał , jeżeli ja napisałbym to samo w secie Greco że jest nuda , nuda nuda to pojazd byłby na mnie za mało profesjonalny komentarz , chyba bardziej liczy sie technika a w jego opini o tym ani słowa raczej chyba że to jest mało ważne to następny set bedzie hardstyle'owy tam nie ma nudy?

Greco:
Ciekawy początek, takiego czegoś się nie spodziewałem po Twoim secie, ale to na plus jest, trochę zajeżdża mi moonbeam, ale to jednak nie to .

Masz właśnie racje to chłopaki z Moonbeam.

2011-01-07 20:29:57

Jackob:
Początek energiczny, może być narazie. Znowu Uplift. Kolejny... i jeszcze jeden... Ten set jest nudny jak to ile razy odpadał nos dla Michaela Jacksona. Znowu zamulacz, i to już drugi z rzędu ze słabym vocalem. Następny uplift, nie taki nudny jak poprzednie, ale nadal słaby i tak już do samego końca.

Ogólnie najnudniejszy set w tych mistrzostwach

Typowy komantarz osoby która nie uznaje teraźniejszego trance'u

Paua
2011-01-07 18:35:18

Jackob:

Greco:
Ciekawy początek, takiego czegoś się nie spodziewałem po Twoim secie, ale to na plus jest, trochę zajeżdża mi moonbeam, ale to jednak nie to 2 utwór i nadal nie ma trance'u, jesatem pod wrażeniem! Klimat się trochę zmienia, ale jest narazie całkiem dobrze. Jestem już za połową i nadal jest dobrze ;] Dalej trochę za bardzo piszczące i pierdzące utwory, ale da się słuchać. Ostatnie 15 minut trochę wtopiłeś, następnym razem jak będziesz nagrywał sety w tych klimatach to nie dawaj zbyd dużo "uszojebnych" utworów, ale ogólnie było dobrze.