CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Ewenty Radiowe
  •  » DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

#1 2012-02-23 14:59:33

 DJDAMIANO

http://img713.imageshack.us/img713/3927/deejay.gif

19043298
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 81
Punktów :   
WWW

DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

Witam Serdecznie sobota (25.02.12) będzie wyjątkowa... dlaczego ? Ponieważ tego dnia będzie wydarzenie którego jeszcze nie było w
mojej autorskiej audycji Trance World . W tą wyjątkową sobotę będą leciały dwie moje audycje , pierwsza standardowo w programie
(PRYWATKA) start o godzinie 19:00 :) , zaś druga audycja której gościem specjalnym będzie Andre Visior ! znana gwiazda
między innymi z takich hitów jak Speed Up lub Something For You Mind wielokrotnie jego nuty pojawiały się w najsławniejszej na świecie
audycji radiowej prowadzonej przez Armin Van Buurena mowa oczywiście o State Of Trance ! :) tak że jego nutki miały miano
Tune Of The Week w audycji Armina czyli nuta tygodnia . Między innymi takie miano otrzymała jego nutka pod tytułem :
André Visior & Kay Stone - Sunrise . jak i wiele innych wybitna postać muzyki trance tak że na pewno będzie ciekawie nie powinniscie tego przegapić ! :) Wcześniej przed naszą audycją w programie Klubowa Wirówka wystąpią też takie gwiazdy jak :
Bart Claessen, Chris Ortega , Tiddey, Angelo Mike, Lange , 4 Strings i prowadzący programu info poniżej zapraszamy !

http://www1.zippyshare.com/scaled/35833589/file.html

DaMiaNo Trance World 045 @ (Prywatka) Radio Sudety 96.4 FM Start (25.02.12)

DaMiaNo Trance World 046 @ (Klubowa Wirówka) Radio Sudety 96.4 FM Start (25.02.12)

www.damiano.dj.ftb.pl
www.myspace.com/damianotrance
www.twitter.com/DJDAMIANO
www.mixcloud.com/DJDAMIANO
www.soundcloud.com/damiano-2
www.facebook.com/DaMiaNoTranceWorld

Offline

 
  • Index
  •  » Ewenty Radiowe
  •  » DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plamforum peugeot207club forum websitex5